راه های نفوذ به ضمیر نا خودآگاه تاثیر ضمیر ناخودآگاه در زندگی

تاثیر ضمیر ناخودآگاه در زندگی

زمانی که شما در زندگی خود حتی به صورت روزمره، از یک الگوی مشخصی پیروی میکنید این روند به صورت یک مورد روتین در ضمیر ناخودآگاه شما ثبت شده است. تاثیر ضمیر ناخودآگاه در زندگی را زمانی می توانید مشاهده کنید که تصمیم به انجام یک کار جدید دارید ، خو گرفتن با آن تقریبا کار سختی است زیرا ضمیر ناخودآگاه شما به روش قبل عادت کرده است.

به طور کلی ضمیر ناخود آگاه مانند یک بانک اطلاعاتی رفتار میکند و بدون آنکه حتی متوجه شویم در حال ذخیره کردن اطلاعات و‌ خاطراتی است. عوامل متفاوتی موجب تاثیر روی ناخوداگاه
ما شوند که کاملا غیر ارادی بوده و‌ ذهن به ثبت کردن آنها ادامه میدهد اما می توان به جرات گفت که یکی از مهم ترین روش هایی که بر روی ضمبر ناخودآگاه ما تاثیر می گذارد مراقبه است که درنتیجه دانستن این موضوع که مراقبه و مدیتیشن چیست نقش مهمی در بهبود درک این مقاله ایفا می کند.
به همین دلایل است که ما گاهی در شرایط مختلف بی آنکه برای فکر کردن وقت بگذاریم از خودمان رفتار نشان می دهیم که میتواند شخصیت ما را بازگو‌ کند.

ویژگی های تاثیر ضمیر ناخودآگاه در زندگی :

تاثیر ضمیر ناخود آگاه در زندگی به قدری عمیق است که کوچک ترین چیز هایی که حتی درنظر شما شاید بسیار کم اهمیت جلوه کند هم در آن تاثیر دارند. از جمله این اعمال متاثر می توان به تاثیر کلام بر ضمیر ناخود آگاه اشاره کرد. این مسئله به گونه ای است که تمام کلمات مورد استفاده شما در روزمره میتواند بر آن اثر بگذارد چرا که تاثیر کلام نه تنها در فن بیان مهم بوده بلکه توانایی تغییر مسیر زندگی ما را نیز دارد و در علم روانشناسی مسئله ای ثابت شده است.
تاثیر کلمات همیشه در ذهن انسان ها باقی می ماند به گونه ای که مانند جادو عمل می کند زیرا که احساسات ارتباط مستقیمی با کلمات دارند و‌ همانگونه نیز در ما تاثیر می گذارند. با تکنیک های تسخیر ضمیر ناخودآگاه شما در نهایت حتی می توانید شاهد ارتباط با ضمیر ناخودآگاه دیگران نیز باشید.

تسخیر ضمیر ناخودآگاه :

طبق نکات ذکر شده کلمات می توانند تاثیر مستقیم در ضمیر ناخود آگاه بگذارند اما تنها کلام موجب تسخیر ضمیر ناخود آگاه نمی شوند. منظور از تسخیر این است که مطلبی به طور کامل در این ضمیر نشسته به گونه ای که موجب تسخیر آن شده. یک تکنیک دستیابی به ضمیر ناخودآگاه  تکرار است. این تکرار ممکن است به شیوه های مختلف شنیداری، دیداری و غیره اتفاق بی افتد اما همین موضوع سبب می شود تا کاملا در ضمیر ناخودآگاه شما بنشیند. شاید فکر کنید گاهی تکرار نمیتواند موجب ثبت شدن چیزی شود اما این موضوع اشتباه است و شاید شما متوجه آن نشوید اما زمانی که انتظارش را ندارید نمایان می شود.

برای رسیدن به کودک معنوی درون و کنترل هرچه بیشتر بر ضمیرناخودآگاه و اطلاعات در زمینه های دیگر مانند : اهمیت روانشناسی کودک و شناسایی استعدادهای فرزندان خود

می توانید با سایت روانشناسی نبض کیهانی در ارتباط باشید و یا با ما تماس بگیرید.

۰/۵ (۰ Reviews)
اشتراک گذاری :

دیدگاه خود را بنویسید