هیپنوتیزم کودک درون

هیپنوتیزم کودک درون

برای آشنایی هر چه بیشتر با موضوعات روانشناسی همانند هیپنوتیزم کودک درون و سایر موضوعات مربوط به آن همچون نامه به کودک درون و … این مقاله ی روانشناسی را مورد مطالعه خود قرار بدهید.

اطلاعاتی در مورد هیپنوتیزم کودک درون:

هیپنوتیزم کودک درون تنها توسط یک روانشناس با تجربه توصیه می شود و در غیر این صورت به هیچ وجه توصیه نمی شود. باید بگوییم که هیپنوتیزم یا معادل فارسی آن خوابگری, شاخه ای از علم روانشناسی می باشد که در آن به وسیله ی تلقین , اشخاص در حالت خاصی از هوشیاری قرار می گیرند. هیپنوتیزم یا به طور دقیق تر هیپنوز باعث تسلط دیگری بر فرد نخواهد شد بلکه دیگری با ضمیر ناخودآگاه آدمی به مکالمه و القای تلقینات خواهد پرداخت.

کودک درون چیست؟

کودک درون، بخشی از وجود انسان ها است که گاهی ناسازگار می باشد و گاهی دوست دارد تا بچگی کند و مانند یک بچه پرنشاط و سرزنده دست به هیجاناتی بزند که ظاهرا با منطق و استدلال هیچ نوع سازگاری ندارد. کودک درون عاشق بازی، شادی، شوخی و سبکسری می باشد ولی بیشتر اوقات والد آگاه فرد, جدی و دارای رفتار تکلیف گرا بر او مسلط شده و نمی گذارد خود را نمایان کند و در این صورت بلوغ عاطفی شخص رشدی نمی کند.

اگر با کودک درون خود هیچ نوع ارتباطی برقرار نکنیم او تنها و منزوی شده و در نتیجه خود را پنهان می کند. اگر به احساس ها و علاقه مندی هایش اهمیتی ندهیم او سرکوب شده و آسیب می بیند. اما متاسفانه خیلی از افراد وقتی با کودک درون خود روبه رو می شوند درمی یابند که نیاز کودک شان به مهر و محبت و اعتماد, امنیت و پشتیبانی تامین نشده است. از این رو می بایست تا به بیداری کودک درون و یا ملاقات با کودک درون پرداخت.

درباره وب سایت روانشناسی رستگاران روشنی وجود:

وب سایت روانشناسی رستگاران روشنی وجود شما را در تمامی زمینه های روانشناسی اعم از: تقویت خودباوری, مشاوره و روانشناسی کودک, تمرین و معنی مدیتیشن,رهایی از هر گونه وسواس فکری و عملی,پاکسازی ضمیر ناخوداگاه و … راهنمایی می کند.

همچنین شما عزیزان برای مشاوره می توانید همین حالا با ما تماس بگرید.

 

 

۰/۵ (۰ Reviews)
اشتراک گذاری :

دیدگاه خود را بنویسید