کودک درون فعال

کودک درون فعال

کودک درون فعال و کودک معنوی درون چیست؟ کودک درون شاد خود را چگونه فعال کنیم؟ چگونه می توانیم کودک درون خشمگین و همچنین کودک لجباز درون خود را کنترل کنیم؟ برای این که پاسخ این سوالات را دریابید کافی است تا مقاله ی روانشناسی زیر را مورد مطالعه خود قرار دهید.

کودک درون فعال چیست؟

باید بگوییم که کودک درون برای بسیاری از افراد بزرگسال مفهومی مبهم و ناشناخته می باشد. تقریبا اکثر آدم‌ ها در دوران کودکی خود آرزو های زیادی داشته اند و سرشار از رویا های دور و دراز و حتی دست نیافتنی بوده‌ اند که بیشتر این آرزوه ها و رویا‌ ها تحت تاثیر هنجار ها یعنی باید و نباید های جامعه، سرکوب می ‌شوند و طوری می شود که توقع انسان ‌از خودش و از زندگی اش پایین آمده و در واقع  اسیر دنیای روزمره خود می‌ شود. 

مفهوم و معنی کلمه کودک درون مفهوم عمیقی می باشد که در همه افراد وجود دارد. این کودک درون می تواند بر حال و امروز شما تاثیر بگذارد و حتی ممکن است که گذشته شما را نیز گاهی زنده ‌کند. خیلی از مشکلات عاطفی که ریشه در سرخوردگی ‌ها و حوادث که در کودکی رخ داده و خیلی از افکار منفی که به سراغ شما می‌ آید، به وسیله ایجاد یک رابطه صحیح با کودک درون توسط یک روانشناس ماهر می تواند برطرف شود.

برای فعال کردن کودک درون خود چه اقداماتی لازم است؟

همان طور که می دانید فعال کردن کودک درون نیازمند تدابیری است که در این قسمت از مقاله ی روانشناسی برای شما عزیزان ذکر می کنیم که عبارتند از:

  •  قدرت بازی کردن را درک کنید
  • باور داشته باشید که هر چیزی ممکن است
  • سعی کنید تا در لحظه زندگی کنید، نه در گذشته و یا آینده
  • هیچ کس را غریبه فرض نکنید
  • سعی کنید خجالت را کنار بگذارید

درباره وب سایت روانشناسی رستگاران روشنی وجود:

ما در این وب سایت روانشناسی قصد داریم تا شما را در جهت داشتن زندگی بهتر و شاد تر سوق دهیم, همچنین ما در این وب سایت مطالب مفیدی را در مورد پاکسازی ضمیر ناخوداگاه,مشاوره و روانشناسی کودک,تقویت اعتماد به نفس و خودباوری,تمرین و معنی مدیتیشن و بسیاری دیگر از موضوعات روانشناسی ارائه می دهیم. 

به علاوه شما عزیزان می توانید با مشاوران تلفنی ماهر ما و یا با تعیین وقت ملاقات با روانشناسان ما مشکلات خود را مطرح سازید تا بتوانیم شما را به بهترین شکل ممکن راهنمایی کنیم.

۰/۵ (۰ Reviews)
اشتراک گذاری :

دیدگاه خود را بنویسید